Domů Aktuality

Aktuality

Ve Vrchlabí začala výstavba nové stanice hasičů a střediska záchranářů

Dnes byla oficiálně zahájena výstavba nové stanice Hasičského záchranného sboru (HZS) Královéhradeckého kraje a střediska Zdravotnické záchranné služby (ZZS) Královéhradeckého kraje ve Vrchlabí. Za účasti ministra vnitra Milana Chovance, hejtmana Královéhradeckého kraje Lubomíra France, náměstka generálního ředitele HZS ČR plk. Slavomíra Bella, představitelů města Vrchlabí, HZS Královéhradeckého kraje a ZZS Královéhradeckého kraje, zhotovitelské firmy a dalších hostů byl položen základní kámen nového areálu. Objekt „vyroste“ na západním okraji města v místě bývalého Celního úřadu Policie ČR ve Valteřické ulici.

Přečíst více

Královéhradecký kraj ustanovil jako první v ČR Regionální stálou konferenci. Pomůže s lepším zacílením dotací

Efektivnější čerpání dotací a jejich co nejlepší zacílení. Takové cíle si klade Regionální stálá konference Královéhradeckého kraje, která byla oficiálně ustanovena na svém včerejším prvním jednání. Jedná se o novou platformu na poli regionálního rozvoje, která postupně vznikne ve všech krajích. Královéhradecká krajská Regionální stálá konference je první v České republice.

Přečíst více